همه مطالب

5 سوء‌تفاهم‌ خطرناک رابطه جنسی که می‌تواند همسرتان را از شما متنفر کند!

5 سوء‌تفاهم‌ خطرناک رابطه جنسی که می‌تواند همسرتان را از شما متنفر کند!

لذت جنسی

مرد فکر می‌کند ما بیشترین لذت از سکس را وقتی تجربه می کنیم که نزدیکی می‌کنیم. آلت تناسلی ما مهم ترین ابزار ماست برای لذت بردن. پس اگر من از چهل و پنج دقیقه نزدیکی و رفت و آمد آلتم لذت می‌برم، همسرم هم لذت می‌برد.

زن فکر می کند: من بعد از یک ربع خشک می‌شوم و سوزش دارم. کاش همسرم همان قدر که به نزدیکی طولانی علاقه دارد، به معاشقه طولانی هم علاقه داشت. در این مواقع حتی استفاده از ژل روان کننده هم نمی‌تواند مانع اذیت شدن زنان شود.

واقعیت چیست؟ یک زن، از معاشقه بیشتر از نزدیکی لذت می‌برد. یک معاشقه خوب، حتی بدون نزدیکی، رضایت جسمی و روانی بیشتری برای یک زن ایجاد می‌کند تا یک نزدیکی خوب بدون معاشقه.

ارگاسم

مرد فکر می‌کند: من هروقت میل جنسی داشته باشم، کوهنوردی را شروع می‌کنم و می‌روم تا برسم به قله. کاشتن پرچم بالای قله به نشانه فتح، بیشترین لذت را دارد! همسرم اما خیلی وقت ها نمی‌تواند با من همراهی کند یا وسط راه خسته می‌شود و می گوید خودت برو.

‏زن فکر می‌کند: من نمی‌توانم مثل شوهرم همیشه برسم به نوک قله. او راحت می‌تواند شروع کند و یک سره برود تا آخر؛ اما من گاهی اصلا نمی‌خواهم کوهنوردی را شروع کنم؛ او تند تند می خواهد بالا برود و من می‌مانم وسط راه.

واقعیت چیست؟ خانم‌ها در طول یک سیکل ماهانه، وضعیت‌های هورمونی مختلفی دارند که باعث می‌شود همیشه آمادگی جسمی تجربه ارگاسم را نداشته باشند. به قول جان گری، مردها مثل خورشیدند و زنها مثل ماه. ماه همیشه قرص کامل نیست.

گاهی هم با تلسکوپ باید هلال باریک ماه را پیدا کرد. خیلی طبیعی است که یک زن برای رسیدن به ارگاسم، یک روز فقط چند دقیقه زمان بخواهد و روز دیگر، حتی با دو ساعت معاشقه و نزدیکی هم نتواند ارگاسم را تجربه کند.

طول آلت

مرد فکر می کند: اندازه آلت تناسلی من، به من اعتماد به نفس جنسی می دهد. هرچه بزرگتر؛ بهتر. بنابراین باید رفت سراغ ژل افزایش سایز آلت و دستگاه‌های وکیوم.

زن فکر می کند: این جسم بزرگ می‌خواهد وارد بدن من شود!

واقعیت چیست؟ مخصوصا در اولین تجربه‌های زناشویی، خانم ها اتفاقا از اندام‌های بزرگ تناسلی بیشتر می‌ترسند تا خوششان بیاید. این می تواند زمینه ساز مشکلاتی مثل واژینیسموس یا اختلالات میل جنسی باشد.

‏آلت بزرگتر، درد بیشتری ایجاد می کند و امکان تحریک همزمان کلیتوریس موقع نزدیکی را هم کمتر می کند. این یعنی لذت کمتر و درد بیشتر. اگر یک مرد نداند که چطور باید با همسرش رفتار کند و فقط به بزرگی‌اش بنازد، نتیجه می‌شود فاصله جنسی بیشتر زن از شوهرش.

اتاق خواب

مرد فکر می‌کند: همه از تماشا لذت می‌بریم و تحریک می‌شویم. پس چرا همسرم می خواهد همیشه موقع معاشقه چراغ خاموش باشد؟

زن فکر می‌کند: ما از شنیدن نجوای عاشقانه لذت می بریم. من بیشتر از اینکه بخواهم ببینم، دلم می‌خواهد بشنوم، لمس کنم، بو کنم.

واقعیت چیست؟ باید چراغ کوچکی در اتاق خواب روشن کرد تا هم روشن باشد و هم تاریک. یک مرد خوب بلد است گوش همسرش را پر کند از لذت شنیدن؛ همان طور که یک زن خوب بلد است چطور چشم مرد مورد علاقه اش را سیراب کند.

پس نوازی

مرد فکر می‌کند: همه وقتی به ارگاسم می‌رسند، وا می‌روند. من که احتیاج دارم بعد از انزال حداقل چند دقیقه بخوابم.

زن فکر می کند: دوست ندارم بعد از اینکه مردم را به ارگاسم رساندم، یا حتی بعد از اینکه خودم به ارگاسم رسیدم، یکهو همه چیز تمام شود. ‏آن وقت حس می کنم فقط یک ابزار لذتجویی بوده‌ام و همه رابطه‌مان خلاصه شده به سکس. دلم میخواهد مرد من نشان دهد که فقط مرا برای لذت جنسی نمی خواهد.

واقعیت چیست؟ مرد همیشه اول باید همسرش را به ارگاسم برساند، تا بتواند بعد از ارگاسم زن هم نوازش‌ها را ادامه بدهد. ‏این طبیعی است که یک مرد بعد از انزال وارد دوره «رزولوشن» شود و حتی نیاز به خواب داشته باشد. در این دوره، اصرار به گفتگو یا ادامه معاشقه برای مرد عذاب آور است. و زن هم باید بداند این معنای خاصی ندارد. فیزیولوژی مردها همین است.

نکته مهم : همه آنچه گفته شد، قواعد بدون استثنا نیستند. تفاوت های فردی را باید در نظر داشت. ما می‌توانیم تا حدی خودمان را تغییر دهیم؛ و همچنین، در درون همه ما یک مرد هست و یک زن. ممکن است یک زن، گاهی ویژگی ها و رفتارهای جنسی مردانه داشته باشد، با برعکس… .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *