همه مطالب

هرگز برای شوهرتان مادری نکنید!

هرگز برای شوهرتان مادری نکنید!

احتمالا تا به حال در ميان فاميل و دوستان، ويران شدن زندگي زنان خيلي مهربان را هم ديده‌ايد. آن‌هايي که تمام مسئوليت‌هاي خانه را برعهده گرفته بودند؛ شوهران‌شان را مانند يک مادر خوب تر و خشک مي‌کردند.
اما ناگهان شوهرانشان به آن ها بي وفايي مي‌کنند و زندگي آن‌ها رنگ ديگري مي‌گيرد؛ در اين مواقع همه تعجب مي کنند که چرا شوهر، زن مهربانش را رها کرده است‌.

همیشه مادرِ یک رابطه شدن صرفا به خاطر رفتارهای شما نیست! رفتارهای همسرتان نیز شما را به این سمت و سو می‌برند ..!

آقایانی هستند که به دلایل مختلف نیاز دارند با زنی باشند که آنها را مثل یک مادر تر و خشک کند و مراقبشان باشند! مردها در کودکی همواره شاهد بودند که مادرشان از آنها مراقبت می‌کرده است. بنابراین برایشان عادی است به همسر خود اجازه دهند، تا که این نقش را نیز ادامه دهد.

به اصطلاح روانشناسی گفته می‌شود: مرد همیشه دوست داره به رحم مادر خود برگرده! امن ترین جای دنیا که نیازهایش برآورده می‌شد و هیچ خطری تهدیدش نمی‌کرد. زنی که برای همسرش مادری می‌کند تداعی کننده آن آغوش گرم مادر می‌باشد. اما یک چیز حتمی است: او یک روز بر علیه تان شورش خواهد کرد، همانگونه که تمامی پسربچه‌ها دوست دارند روزی از مادرشان جدا شوند و خانه را ترک نمایند. وقتی مادرِ رابطه می‌شوید شریک عاطفی‌تان راهی جز این ندارد که پسرتان شود! به همین راحتی موهبت بودن با یک مرد را از خود دریغ می‌کنید.

پیشنهاد کاندوم مارکت: خرید کاندوم

مادری کردن برای همسر در واقع آفت یک رابطه عاطفی است. اگر در حق همسرتان مادری می کنید نباید انتظار داشته باشید او همسری نمونه و کامل برای شما باشد و همین موضوع به تدریج از نظر روانی باعث می شود تمایلات جنسی‌تان را نسبت به هم از دست بدهید. سريع ترين راه ممکن براي کشتن عشق، شور و حال و حرارت رابطه زناشويي، مادري کردن در حق همسرتان است. هر چه با يک مرد بيشتر مانند مادرش رفتار کنيد، او نيز به شما بيشتر فرزندگونه پاسخ خواهد داد.

باید بدانید هيچ مردي مايل نيست همسرش به مادر دومش تبديل شود. زمانی که اقتدار مردان بر اثر مادری کردن بیش از اندازه زنان از بین برود، جذابیتشان را برای همسرشان از دست می‌دهند. زیرا زنان دوست دارند مرد زندگیشان مقتدر و توانا باشد. و از پسربچه‌هایی که مجبورند مدام دنبالشان باشند خسته و کلافه می‌شوند. در نتیجه همین عامل، باعث سردی روابط می‌شود. در واقع آنچه باعث بروز مشکل می شود رفتار شماست نه بی توجه بودن شوهرتان به کارهایش.

مردها اوایل از رفتارهای مادرانه شما استقبال می‌کنند؛ اما به مرور نیاز قوی و انکار ناپذیر به یک معشوقه سر و کله‌اش پیدا می‌شود و او را وسوسه می‌کند! منظور ما این نیست که او حتما می رود و به شما خیانت می‌کند، خیر.
درصدی از این افراد اهل خیانت هستند و بسیاری دیگری از آن‌ها نیاز خود را به یک زن سرکوب می‌کنند، درگیر طلاق عاطفی می‌شوند یا یک زندگی بدون هیجان و ربات وار را ادامه می‌دهند و همین مساله به مرور باعث مشکلات زناشویی و طلاق عاطفی طرفین می‌شود.

پیشنهاد کاندوم مارکت: لوازم جنسی فانتزی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *