همه مطالب

خانم‌ها بخوانند: 7 نکته بسیار مهم که حتما باید راجع به مردان بدانید!

خانم‌ها بخوانند: 7 نکته بسیار مهم که حتما باید راجع به مردان بدانید!

این نکات را در روابط خود رعایت کنید تا تاثیر شگفت‌انگیز آن را در کیفیت ارتباط‌تان ببینید.

1- مردها عصبانی‌تر از شما هستند!

بدن مردها بدلایل تکاملی آمادگی بیشتری در برابر عصبانیت داره و زودتر عصبی میشن. بنابراین بهتره در مقابل عصبانیت آنها یک وقفه یک یا چند ساعته داده بشه تا آروم بشن.

2- هرچی می‌خوای رو مستقیم بهش بگو

قدرت مردها در ذهن خوانی کمتره و بنابراین بهتره درخواستت رو مستقیم بگی و از جمله ” خودش باید بفهمه ” خودداری کنی. منتظر ایستادن برای اینکه یک مردی ذهن شما رو بخونه، فقط باعث ایجاد فاصله میشه و بس.

3- همیشه کنترلش نکن

مردها مکان شاد (happy place) دارند مثل کافه ، باشگاه و … . بهتره به این مکان و حریم احترام گذاشته بشه و کنترل گری در موردش صورت نگیره.

4- مردها هم پریود می‌شوند!

در چند سال اخیر مقالات و کتاب هایی در زمینه پریود مردان (IMS) نوشته شده و بنظر میرسه مردها هم یه روزهایی در ماه بدلیل نوسانات در سطح توستسترون دچار علائم افسردگی ، بدخلقی و اضطرابِ بدون دلیل میشن و بهتره خانم‌ها درک شون کنند.

5- ازش قدردانی کنید

مردها مثل خانم ها از قدردانی خوششون میاد و بهترین نوع قدردانی؛ قدردانی از دستاوردها، عملکردها و زحماتشون هست. انجام این کار باعث افزایش اعتماد بنفس اونا میشه و همیشه تو ذهن شون میمونه.

6- اکثر مردها دوست ندارن خیلی زیاد صحبت کنند

بدلیل اموزش های غلط خیلی از مردها با احساساتشون غریبه هستند و صحبت درباره اونها براشون سخته و بهتره که بیشتر درک بشن تا بخوان با حرف زدن، تخلیه بشن.

7- انتظار همدلی بیش از حد نداشته باش

سبک غالب مردان در برخورد با مشکلات راه حل محور است ، یعنی اگر مشکلی چه برای خودشون رخ بده و چه برای شما قبل از همدلی بیشتر بفکر راه حل هستند .

 چشمش رو پر کن!

سیستم پردازشی اصلی مردها دیداری است. بنابراین رسیدگی به ظاهر، لباس و اندام شریک عاطفی شون براشون مهم و جذابه … . انواع لوازم فانتزی جنسی و همچنین لباس خواب بانوان را می‌توانید از کاندوم مارکت تهیه کنید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *