همه مطالب

آیا سایز آلت جنسی برای زنان مهم است؟!

آیا سایز آلت جنسی برای زنان مهم است؟!

اعتماد به نفس جنسی یا sexual self confidence یکی از مهم‌ترین عوامل در کارکرد جنسی است. کسی که به خودش باور دارد، هم خوب لذت می‌دهد و هم خوب لذت می‌برد. برعکس، خانمی که فکر می‌کند
هیکل جذابی ندارد، یا آقایی که فکر می‌کند آلتش کوچک است، در رخت خواب هم نمی‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد. دقت کنید که «فکر می‌کند» را در گیومه گذاشتم؛ چون هستند خیلی از زنان که واقعا هم اندام فوق العاده‌ای ندارند، اما چون باور دارند به خودشان و اعتماد به نفس جنسی خوبی دارند؛ در سکس هم فوق العاده اند.

و همین طور مردانی که سایز آلت شان نسبتی با پورن استارها ندارد، اما بیشترین چیزی که یک زن ممکن است از سکس بخواهد را به او می دهند. با این حال، باید پذیرفت که «سایز» یکی از عوامل ایجاد کننده اعتماد به نفس جنسی است؛ مخصوصا برای مردان. مردان بسیار بیشتر از زنان «دیداری» هستند. و چون فکر می کنند زنان هم مثل آنها، برایشان ویژگی‌های ظاهری مهم است، دغدغه سایز برای آنان خیلی بیشتر از زنان است. البته که زنان هم در مورد سایز سینه و باسن، می‌توانند همین دغدغه را داشته باشند و دارند.

خوش شانسی دیگر زنان البته این است که جراحی پلاستیک می‌تواند تا حدی آنها را به تصویر ذهنی دلخواهشان نزدیک کند، اما آقایان هنوز این شانس را ندارند.

اینکه زنانی می‌گویند مردان با سایز بزرگتر، شرکای جنسی بهتری هستند، عجیب نیست. اما نکته این است که این موضوع واقعا بخاطر سایز نبوده است. اعتماد به نفس جنسی آن مرد است که این تجربه را برای زن خلق کرده است.
طول واژن حتی در زمان برانگیختگی جنسی که به حداکثر خود می‌رسد، حدود 12 سانتی متر است. پس بقیه طول آلت درازتر از این سایز، بی مصرف است، مگر برای پوزیشن های خاص. اولا پایانه های عصبی انتهای واژن هیچ تمایزی نسبت به سایر قسمت های واژن ندارند و بنابراین قلقلک دادن ته واژن لازمه تجربه یک سکس خوب نیست. ثانیا، حتی اگر خانمی تحریک انتهای واژن را دوست داشته باشد، پوزیشن هایی هست که بتوان با یک آلت 8 سانتی متری هم به ته ماجرا رسید.

اما در مورد قطر آلت، اندازه کمی مهم است. هم به دلیل اینکه تحریک رسپتورهای فشاری در دیواره واژن، برانگیختگی جنسی را بیشتر می‌کند؛ و هم اینکه در زمان ارگاسم فشار بیشتر بر اجسام غاری، تجربه ازگاسمی بهتری را ایجاد می کند.

پیشنهاد کاندوم مارکت: خرید ژل تیتان اصل برای افزایش حجم آلت مردانه

با این حال، این هم شرط لازم برای یک تجربه لذت بخش نمی‌باشد. فراموش نکنیم که واژن، لوله پلیکا نیست. یک مجرای منعطف و قابل اتساع است. دیواره هایش می‌توانند روی هم بخوابند و تنگ تر شود، همان طور که می تواند آن قدر متسع شود که سر بچه از آن بیرون بیاید. باز تاکید می کنم در مورد چنین مجرایی، به کار بردن واژه تنگ یا گشاد به صورت ذاتی، بی معناست. آن چه ما را به یک شریک جنسی خوب تبدیل می کند، نه ویژگی های فیزیکی و ذاتی ماست؛ بلکه ژن های ما آن را تعیین کرده اند.

دانش، تمرین و تمرکز، سه اصل سکس خوب است. اعتماد به نفسی که از دانش و مهارت جنسی به دست بیاید، حتما باارزش تر است از اعتماد به نفسی که از سایز آلت تناسلی کسب شود. و باز تاکید می‌کنم سایز بزرگ آلت یک مرد، نه به معنای میل جنسی بیشتر اوست و نه به معنای احتمال کمتر اختلالات عملکرد جنسی. کمی و زیادی میل جنسی، زودانزالی و دیر انزالی، یا قوام و دوام نعوظ، هیچ کدام ربطی به سایز ندارند.

‏و نکته آخر: سکس، بسیار به ذهن و «شناخت» وابسته است. مردی که فکر و ذکرش این است که کاش سایز سینه همسرش فلان بود، طبیعتا هرقدر هم همسرش عالی باشد، باز احساس می‌کند چیزی کم دارد. همان طور که وقتی زنی در ذهنش این گزاره تثبیت شده که سایز آلت از فلان قدر بیشتر، یعنی معرکه، ‏خیلی سخت است بتواند با مردی با سایز کمتر، به حد اعلای لذت برسد. اما واقعیت این است که خیلی بیشتر از ویژگی های ظاهری، این «حس» ما آدمهاست که سکس را می تواند برای ما تبدیل به بهشت یا جهنم کند.

 

پیوندها

ژل افزایش سایز آلت آقایان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *